Az ASTRASUN Solar Nyrt. Magyarország egyik vezető megújuló energetikai vállalkozása, amely tőzsdei jelenlének magas színvonalú ellátása érdekében

 kontroller munkatársat

keres.

Controller feladatai:

  • közreműködés a stratégiai tervek elkészítésében
  • üzleti tervek elkészítése (éves, 5 éves), havi forecast
  • havi controlling, reporting rendszer kialakítása, működtetése
  • 16 cég konszolidációjának havi előkészítése, ellenőrzése
  • a cégcsoportban egységes számlatükör, költséghely, költségviselő struktúra kialakítása, karbantartása
  • könyvelés munkájának folyamatos ellenőrzése
  • transzferár kimutatások, nyilvántartások vezetése
  • költségallokációk tervezése, irányítása
  • projekt előkalkuláció, utókalkulációk készítése
  • megtérülési számítások
  • pénzügyi költségek, árfolyamkockázat optimalizálása
  • adóoptimalizálás, modellezés
  • tőzsdei jelentések elkészítése
  • nyilvános adatszolgáltatások biztosítása (MNB, BÉT, saját honlap)
  • részvénykönyv vezetése
  • üzleti év zárásában részvétel, üzleti jelentés elkészítése
  • az ERP rendszer controlling moduljának fejlesztése
  • külföldi illetőségű leányvállalatokkal kapcsolattartás, adatbekérés,
  • vezetői döntéselőkészítés
  • egyéb ad-hoc jelentések elkészítése

Elvárások:

  • felsőfokú, közgazdász végzettség
  • minimum 5 éves gyakorlat
  • magas szintű excel tudás
  • erős logikai és modellezési képesség
  • önálló munkavégzés
  • angol nyelv ismerete

Előnyt jelent:

  • Nagy Machinátor ismerete
  • IFRS ismeret
  • mérlegképes könyvelői, adótanácsadói képesítés
  • nyilvánosan működő részvénytársaságban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Egy sikeres, jó hangulatú csapatban való részvétel
  • Olyan munkahely, amellyel közvetlenül hozzájárulhat egy fenntartható jövő kialakításához
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti státusz, határozatlan idejű jogviszony
  • Felelősségteljes munkakör
  • Stabil, megbízható munkaadói háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. ker. Ecseri út 14-16.